פורמליזציה 0 0.00

0-מאמרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
LDHTHOPI תרגיל האלחוטי, 21V כוח הנוהל להגדיר עם סוללה ומטען, 25 ארובות ו מקדחים, ערכות LED חשמלי לדפוק את הנהג עם בקרת מהירות משתנה, על קידוח בקיר, לבנים, עץ, מתכת.

LDHTHOPI תרגיל האלחוטי, 21V כוח הנוהל להגדיר עם סוללה ומטען, 25 ארובות ו מקדחים, ערכות LED חשמלי לדפוק את הנהג עם בקרת מהירות

ILS 53.85
 

קיים
כמות הסחורה

【ביצועים גבוהים】 LDHTHOPI תרגיל האלחוטי הנהג הוא מופעל על ידי מקס 21 מתח, 1.5 AH סוללת ליתיום-יון חזקה ויציבה כוח בלתי נסבל זמן ריצה.הסוללה היא פשוט לשנות ולחייב והוא מתאים לשימוש ביתי. 【18+1 מומנט התאמת פשוט לסובב את צ 'אק הטבעת גם כיוון לשחרר או להדק את צ' אק להכניס או להסיר את המקדחה. 【חבילת תוכן】 LDHTHOPI 21 V מקס אלחוטי המקדחה/נהג, 1 x 1.5 Ah ליתיום יון סוללה, מטען 1 x, 6. x מקדחים, 6 x Screwdriving ביטים, 9 x שקעים, 2 x מתאם ביטים, 1 x ציר גמיש, 1 x תיק נשיאה. 【נרחב יישומים】 LDHTHOPI המקדחה מספק מקס 310 ב-ק " ג מומנט פלט אשר הוא יותר מאשר מספיק עבור עבודות תחזוקה ברחבי הבית, אפילו לעמוד קצת אור שימוש תעשייתי.כפול בקרת מהירות(0-550/0-1650 RPM) ו-18 עמדות מתכוונן המצמד מבטיח למצוא את הדרך הנכונה כוח על ידי מהירות משתנה ההדק. 18 מזונות לאפשר שונה בורג-נהיגה משימות נוספות 1 מצמד לקידוח, עץ, קרמיקה, פלסטיק, מתכת רכה. 【סופר בטוח & נוח להשתמש】 קומפקטי ועיצוב קל משקל מתאים לאזורים חזק, מאפשרת למשתמשים לבצע קידוח נהיגה/פרויקטים בחללים סגורים ולא בקלות.המקדחה שלנו כלי בנוי עם ידית אחיזה רכה עבור הוסיפה נוחות, נותן לך שליטה מוחלטת של הכלי בלי כבדות עייפות בזמן שימוש.מגיע עם אור LED עבור תוספת אבטחה ובטיחות בעת עבודה באזורים כהים.שים לב : אנא הקפד לקדוח הנהג במלואה לפני השימוש הראשון.הכוח הזה הנהג הוא מופעל על ידי 21 מתח, 1.5 AH סוללת ליתיום-יון חזקה ויציבה כוח נסבל זמן לרוץ, תכונה אור LED, מהיר, שליטה, כפתור קדימה לאחור הסיבוב וכן הלאה.להיות שלך מעולה העוזר שלך בבית שונים פרויקטים.מושלם עבור משימות סביב הבית, מוסך, גן, בית המלאכה, כולל קידוח חורים בעץ, פלסטיק, מתכת, קירות גבס, כמו גם נהיגה ב/החוצה בורג.לאסוף LDHTHOPI כלי להתחיל את יצירת המופת שלך היום !.

המאפיינים המפורטים

מוצרים דומים