פורמליזציה 0 0.00

0-מאמרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
אורין משחק פופ חרוזים תכשיטים ביצוע הערכה עבור בנות, 550+ חתיכת קבוצה, פופ חרוזים בשביל בנות בגילים 3 ומעלה, כיף וצבעוני הצמד חרוזים, צמיד שהופך קיט, שרשראות וטבעות. נהד?

אורין משחק פופ חרוזים תכשיטים ביצוע הערכה עבור בנות, 550+ חתיכת קבוצה, פופ חרוזים בשביל בנות בגילים 3 ומעלה, כיף וצבעוני הצמד

ILS 61.48
 

קיים
כמות הסחורה

[האולטימטיבי פופ חרוזים ליצירת תכשיטים קיט] – כיף, צבעוני, מושלם בנות התכשיטים ערכת לגילאי שלוש ומעלה.עם זה ליצירת תכשיטים ערכת הבנות שלך יכול ליצור אחד של-a-סוג תכשיטים הם יאהבו!מושלם 3 - 5 ילדה בת מתנות יום הולדת!. [ללא הגבלה ילדים אספקה מלאכה קיט] – עם 550+ חתיכות מושלם diy תכשיטים ערכת עבור בנות!שלנו חרוזים לילדים מלאכות הופך שרשרת, טבעת אצבע, צמיד ידידות הערכה עבור בנות, ועוד. [באיכות גבוהה, BPA-חינם פלסטיק & ASTM מוסמך] – כאן על אורין משחק צעצועים, אנו מעריכים בטיחות ילדים כמוך ולכן כל שלנו הצמד חרוזים פופ ערכות מבנה עם Bisphenol חופשי, פלסטיק זה בטוח עבור מלאכות עבור ילדים בגילאי 3,4,5,6,7,8 ומעלה. [משלימים מתנה] – כל אבא חרוזים תכשיטים ביצוע הערכה מגיעה עם יפה ומסוגנן מתנה - קרן שרוך תיק לשאת תכשיטים, צעצועים עבור בנות.ילדות קטנות יכול ליצור אותם בבית או לצאת עם חברים. [אמינים וקשובים תמיכה ללקוחות] - 30 ימים כסף בחזרה להבטיח - שהבטחנו אנו מציעים תחליף חדש או לבצע החזר מלא לך, כל עוד אתה לא 100% מרוצים.

המאפיינים המפורטים

מוצרים דומים