פורמליזציה 0 0.00

0-מאמרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
Syncwire Airtag מקרה עבור אפל AirTag, מחזיק מפתחות AirTags התיק עם אנטי-המפתח האבוד הטבעת, [4 Pack] מגן AirTag מחזיק מקרה כיסוי, פריטים Finder עבור כלבים, מפתחות, תיקי גב (שחור-ירוק)

Syncwire Airtag מקרה עבור אפל AirTag, מחזיק מפתחות AirTags התיק עם אנטי-המפתח האבוד הטבעת, [4 Pack] מגן AirTag מחזיק מקרה

ILS 13.48
 

קיים
כמות הסחורה

[המושלם תאימות] Syncwire Air Tags תיק תואם אפל חדש Air Tag 2021. [התקנה קלה] את Syncwire מגן במקרה עבור Air Tag הוא קל להתקנה, ניתן להתקין במהירות ללא שימוש בשום כלים.את סגסוגת אלומיניום טבעת כסף זה קל-כדי-לפתוח/לסגור את אבזם, אשר מסייע במהירות נעילה/שחרור. [עמיד למים סגסוגת אלומיניום אבזמים הם עמיד למים, עמיד, קורוזיה ו-הוכחה.להגן על Air Tag מפני נזק ולשמר את אות חזק של המכשיר עצמו. [ישימים במקרים] את Syncwire כיסוי מגן עבור Air Tag הוא עבור סביבות שונות.אתה יכול להתקין אותו על המפתח, מחמד קולר הכלב/רצועה, מותק של התיק, ודברי אחרים, וכו'. ????[Premium Support]????ידידותי 36 חודשים תמיכה ללא כל העלויות הדרושות.מהר וקל להגיע לשירות הלקוחות כדי לפתור את הבעיות שלך בתוך 24 שעות.לאבטח את Air Tag בחוזקה.עמיד למים & אנטי-שמן.סריג בתוך עמיד למים כתמים.התקנת במהירות עם 1 יד.

המאפיינים המפורטים

מוצרים דומים