פורמליזציה 0 0.00

0-מאמרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
מואר מתלה מגבות אמבטיה קיר רכוב תלוי רחצה מגבת מחזיק ומארגן עבור מטבח אחסון ארגונית מתלה, חדר אמבטיה, מגבות, חלוקים, ביגוד(לבן-אפור)

מואר מתלה מגבות אמבטיה קיר רכוב תלוי רחצה מגבת מחזיק ומארגן עבור מטבח אחסון ארגונית מתלה, חדר אמבטיה, מגבות, חלוקים, ביגוד(לבן-אפור)

ILS 92.55
 

קיים
כמות הסחורה

❤אל-חלד, עמיד במים. ❤קל להתקנה, אידיאלי לחדר אמבטיה, מטבח, קיר וכו'. ❤לחיסכון מתלה מגבות הוא בהחלט חובה לכל חדר אמבטיה קטן. ❤את המגבת בר יכול להבטיח המגבות שלך יישאר נקי והיגייני!. ❤זה בעל ניתן להשתמש בשירותים כמו גם המטבח לתליית מגבות ופריטים אחרים.תכונה : חומר : פחמן Steel Finish מבוא SPCC Q195 Dimensions : 323 x 93 מ " מ / 12.72 x 3.66 inch Packaging : מגבת מחזיק x 1 Installation שיטה : דביק או קיר Mount How להתקין : א) דבק עצמי מבוא 1. נגב את משטח הקיר, ייבש אותו (חייב להיות משטח חלק, כמו קרמיקה, משטח מתכת ,זכוכית וכו ' ,לא מתאים לקיר נייר או לצבוע את הקיר )2. ואז לקלף בחזרה את הסרט המגן של self-adhesive pad ולהדביק אותה על חלק משטח הקיר, ולאחר מכן לחץ על היד מתלה מגבות למשך מספר שניות.3.מומלץ לחכות 24 שעות לפני תליית כל דבר כדי להבטיח את המוצר קבוע בחוזקה.B)הקיר מבוא 1. בשורה הבסיס על הקיר וסמן את העמדות של שני חורים על הקיר.2. לקדוח את החורים המסומנים המיקום, ולאחר מכן הקש על פלסטיק העוגנים חורים.3. בשורה מתלה מגבות, להכניס את שני ברגי נירוסטה דרך הבסיס חורים מכן לתוך עוגנים להפעיל לחץ חזק.טיפים : ◆לאחר דבק, אנא לחכות עבור 24h להשתמש דבק בעל מגבת.

המאפיינים המפורטים

מוצרים דומים