פורמליזציה 0 0.00

0-מאמרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
6 תיבה/סט בסדר טובל אבקה סגול יין כתום חום קפה ויולט לטבול אבקת ציפורן צבעים עם סט 6 צבעים לא צריך מנורה תרופה לעשות פרנץ' מניקור נייל ארט (43-12-87-46-67-06-10g/קופסה)

6 תיבה/סט בסדר טובל אבקה סגול יין כתום חום קפה ויולט לטבול אבקת ציפורן צבעים עם סט 6 צבעים לא צריך מנורה תרופה לעשות פרנץ'

ILS 16.93
 

קיים
כמות הסחורה

שם הפריט : בסדר טובל אבקה, קל להיות מיושם עם מטבל מסמרים נוזלי מצופה על הציפורניים.לטבול אבקה. מ. ש : 10g / חשיש = 0.352 עוז / סיר.כמות : 6 סירים / סט.אפקט : ציפורן, ג ' ל לק מצופה השפעה.נקודות מפתח : 1) לאורך זמן תחת הנכונה לטבול ציפורניים מבצע צעדים; 2) להחיל לטבול אבקה באופן שווה על הציפורניים; 3) צבעים על ציפורן טיפים שניתן לראות בתמונות נעשו על ציפורניים שווא טיפים עם 2 ציפוי / שכבת לטבול אבקה.וצבעים על ציפורניים שווא עצות מעט נראה קצת שונה צבעים אמיתיים הציפורניים. 4) קל להיות ספוג בכך מסיר לק Pad.אם אתה זקוק לעזרה בעת ביצוע שלך לטבול את הציפורניים, אנא שלח לנו פניות לעזרה ו-E-מבצע צעדים יכול להיות מסופק.מהר יותר, קל יותר .לא אור UV הצורך;.יישום קל;.קל משקל ועמיד זה נמשך מלא שבועיים תחת מניקור נכון צעדים.נמשך זמן רב יותר מאשר ג ' ל מניקור;. 10 דקות להשרות בתוך אצטון;.אפקט : יפה סלון ציפורניים, ג ' ל לק מצופה השפעה על הציפורניים זה נראה ומרגיש הרבה יותר טבעי;.בריא זה להתחזק טבעי הציפורניים.אתה רוצה להפוך את הצבעים על הציפורניים שלך, אבל הם מודאגים יותר מדי על הציפורניים שלך בריאות.למה לא לנסות לטבול אבקות?במקום באמצעות קרני UV כדי לאטום את פולנית, הצבע מגיע אבקת פיגמנט.בין הבסיס, מעילים, איטום, אתה לטבול את הציפורניים שלך לתוך הצנצנת הקטנה של הצבע הנבחר.מהר יותר, קל יותר לא אור UV הצורך;יישום קל;קל משקל ועמיד זה נמשך מלא שבועיים תחת מניקור נכון צעדים.נמשך זמן רב יותר מאשר ג 'ל מניקור; - 10 דקות להשרות בתוך אצטון;השפעה : יפה סלון ציפורניים, ג' ל לק מצופה השפעה על הציפורניים זה נראה ומרגיש הרבה יותר טבעי;בריא להתחזק טבעי הציפורניים.להפוך את החיים שלך צבעוני ומתוק עם קל לטבול אמנות ציפורן.הכנה לפני ביצוע לטבול ציפורניים : . 1 : לעצב את הציפורניים שלך עם הקובץ. 2 : קובץ מסמר פני השטח. 3 : לנקות את האבק לאחר הגשת.שלב : . 1 : החלת בסיס. 2 : השכבה הראשונה של מטבל אבקה. 3 : יש למרוח שכבה נוספת של בסיס. 4 : שכבה שניה של טבילה אבקה. 5 : החל activator. 6 : קובץ מסמר השטח כדי לקבל נקי וחלק משטח הציפורן. 7 : להחיל העליון להתייבש באופן טבעי. 8 : מושלם בהיר ציפורניים השפעה.

המאפיינים המפורטים

מוצרים דומים