פורמליזציה 0 0.00

0-מאמרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
SEPORUD שמשת הרכב שלג מברשת, 32 להסרה מגרד קרח ו להארכה שלג מברשת עם קצף ארגונומי לאחיזה של 360° הציר ראש המברשת עבור מכוניות, משאיות, רכבי שטח (כתום)

SEPORUD שמשת הרכב שלג מברשת, 32 להסרה מגרד קרח ו להארכה שלג מברשת עם קצף ארגונומי לאחיזה של 360° הציר ראש המברשת עבור מכוניות,

ILS 22.48
 

קיים
כמות הסחורה

【רב תכליתי שלג מברשת הסרת השלג חפירה】השלג המברשת עשוי חוזק גבוה ABS ו-PVC עם כפתורים עדינים.משקל גוף אלומיניום מאפשר לך בקלות לתפעל את השלג מברשת עם יד אחת, מגרד קרח ושלג מברשת שניים אחת יכול להיות מחולק לשני חלקים, קל לפרק, קל לאחסן במכונית שלך או מטען. 【נשלפת מאלומיניום עמוד】את נשלף מוט אלומיניום עמיד יותר מאשר פלסטיק רגילים פולנים.זה יכול להיות מורחב מ-25.1" ל 32.4" עבור למרחק גדול יותר.בקלות להגיע למרכז השמשה הקדמית או במרכז הגג.עם אבזם עיצוב, אתה לא צריך לדאוג לגבי העמוד היציבה. 【360°Rotatable ראש המברשת】Rotatable ראש המברשת ניתן לסובב 360 מעלות בקלות להסיר את השלג מהגג, שמשה קדמית, מכסה מנוע, צמיגים, וכו'.עשוי טיפול מיוחד PVC זיפים עם בסיס יציב כדי להבטיח שלג כבד מתבצע מבלי לשרוט את הרכב של צבע. 【עיצוב ארגונומי קצף להתמודד עם】את ידית האחיזה חלק מכוסה באיכות גבוהה קצף EVA.תרחיקו את הידיים מפני הקור.יותר רך, החלקה, קל לתפעול, שליטה, אפילו עם כפפות. 【באיכות גבוהה, לאחר שירות ומכירות : 】 אנחנו מקצועיים לאחר שירות ומכירות צוות כדי לספק לך 24 שעות ביממה כל סיבוב באינטרנט לאחר שירות ומכירות, אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנו אענה לך לפתור את הבעיות שלך במהירות.SEPORUD 3-in-1 נשלף מגרד קרח מברשת סט מגיע ב-3 חלקים, ניתן בקלות לאחסן בתוך שקית אחסון כאשר לא בשימוש.שלג מברשת להסרת חופשי שלג.אנטי לגרד מגרד קרח עם מלתעות כדי להסיר קרח עבה. (תוספת מגרד קרח כלול) משתרע מן 25.2" 32" כדי להגיע בקלות על השמשה הקדמית או על הגג של המכונית שלך.רך למגע קצף לנוחות האחיזה, יד הגנה.רוד הוא עשוי אלומיניום לעמידות וארוך טווח השימוש.הערה : ידית מגרד קרח מצורף אבזם ניתן לסובב 360° עבור יותר קל להסרת.

המאפיינים המפורטים

מוצרים דומים