פורמליזציה 0 0.00

0-מאמרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
ALEEHAI ידנית פירות המסחטה מסחטת לימון, סגסוגת אלומיניום יד מסחטת, קל להשתמש במחורר כבד לימון הדרים מסחטת מיץ ידנית לעיתונות פרי מסחטת Extractor כלי (כסף)

ALEEHAI ידנית פירות המסחטה מסחטת לימון, סגסוגת אלומיניום יד מסחטת, קל להשתמש במחורר כבד לימון הדרים מסחטת מיץ ידנית לעיתונות

ILS 41.98
 

קיים
כמות הסחורה

????[עיקרון השימוש שלנו מסחטה ידנית משתמש עיקרון פשוט של מינוף, לשמר בריא ומקורי טעם של מיץ, שקט מסחטה / החיים האינטימיים. ????[איכות מוצר] - את הכבדות מסחטה ידנית עשוי באיכות גבוהה חומר סגסוגת אלומיניום, כוח גדול מספיק כדי לתמוך כוח גדול יותר, טוב יותר בפני קורוזיה, טוב לבריאות. ????[עיצוב ארגונומי] - הבנייה של ידית ארגונומית יכול לעזור להציל את כוח בזמן סחיטה.בתחתית כף הרגל עיצוב עושה את מסחטת המיץ יכול להיות בקלות ובאופן ביציבות הונחו על השולחן, לא קל להחליק.בצורת V מיץ לשקע אשר עושה את זה קל השוטף של מיץ. ????[קל לנקות] - מרכיבים של מיץ פירות מסחטת נשלף קל ניקוי.לא לשטוף,מדיח כלים, לכבס ביד,לשטוף ולייבש לאחר כל שימוש על שימוש זמן רב. ????[לענות על הביקוש] - מסוגל לסחוט 30% יותר מיץ מאשר המסורתי שנערך ביד מסחטות מיצים.5 שקיות מסנן בחינם.מתאים לסוגים שונים של פירות, כגון מיץ לימון / מיץ לימון / הדרים מיץ / ג ' ינג 'ר מיץ / מיץ תפוחים / סוכר מיץ, וכו'.מדריך זה פרי מסחטה משהו שמגיע לך!.כפי שכולנו יודעים, פירות עשירים אלמנטים רבים שאינם מועילים לגוף האדם.במיוחד לימונים וליים הם מגוונים מאוד.מה אתה עדיין מהסס לגבי?.המקצועי שלנו ידנית פירות, מסחטה יכול לספק את כל הפנטזיות שלך.מקבלים שקיות מסנן *5. השלבים עבור שימוש : .שלב 1 : לחתוך את הפירות לחתיכות, בכפוף יכול להיות ממוקם בצורה ידנית juicer Step 2 : לשים את העיסה בתוך שקית מסנן הכניס את זה ידנית juicer Step 3 : סגור את המכסה וללחוץ את juice Step 4 : מוזגים את מיץ ולשטוף.יישום : מתאים לסוגים שונים של פירות, כגון מיץ לימון / מיץ לימון / הדרים מיץ / ג ' ינג 'ר מיץ / מיץ תפוחים / סוכר מיץ, וכו'.

המאפיינים המפורטים

מוצרים דומים